Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07.0714.07.2024

1. XIV Niedziela Zwykła. Dziś składka inwestycyjna w ubiegłym miesiącu zebraliśmy 20640 zł ( Powroźnik 17980 zł, Wojkowa 2660 zł). Bóg zapłać za dziś składane ofiary.

2. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek – św. Jana z Dukli; w czwartek – św. Benedykta opata, patrona Europy; w piątek – św. Brunona Bonifacego; w sobotę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta. Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia i przyzywamy Bożej opieki.

3. Wszystkich gości, przybyłych do naszej Parafii na letni wypoczynek, serdecznie witamy i zapraszamy do uczestnictwa w życiu religijnym naszej Parafii.

4. We wtorek o 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do wyjazdu w Bieszczady.

5. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali V Parafialny Festyn Rodzinny. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas, Panu Burmistrzowi i Urzędowi Miasta i Gminy w Muszynie, Pani Sołtys i Kołu Gospodyń Wiejskich, pracownikom MGOK-u w Muszynie, pracownikom Urzędu Miasta i Gminy w Muszynie, pracownikom PGK w Muszynie, Panu Wojciechowi Czuba wraz z małżonką za organizację konkurencji sportowych, sponsorom nagród, osobom, które przygotowały ciasta i inne posiłki, osobom posługującym przy stoiskach gastronomicznych i innych, paniom animującym zabawy dla dzieci, wszystkim, którzy przygotowali plac festynowy, Strażakom OSP za nocny dozór nad placem festynowym, Grupie Wolontariuszy dzieci, młodzieży, oraz wszystkim którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w to dzieło. Dziękujemy też wszystkim parafianom za liczną obecność na festynie. Bóg zapłać!

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w najnowszym Gościu Niedzielnym kontrowersje wokół postaci św. Maksymiliana Kolbe i błogosławionej rodziny Ulmów.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Paweł Polański, jego duszę oraz naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie – daj im wieczne spoczywanie.

Intencje mszalne: 08.07 – 14.07.2024r.

Za parafian

+ Adela Zielińska

+ Paweł Polański od żony w 7 dzień po śmierci.

18.00 w cerkwi

++ Franciszka i Kazimierz Pacholczyk

++ Teresy, Zofii, Kazimierza Pawłowskich w 15 rocz. śm. Kazimierza

+ Michalina i Józef Witowski w 10 rocz. śmierci Michaliny

+ Wiesław Zamęta w 14 rocz. śm.

W int. Bogdana o uzdrowienie z choroby

+ Zofia Rusnak

+ Maria Chmielowska w 9 rocz. śm. od wnuczka Krzysztofa z rodz.

+ Antoni Malczak

+ Józefa Smyda w 2 rocz. śm.

+ Maria Śliwa od siostry

9.30 W

+ Stanisław Sopata w 12 rocz. śm.

++ Anna i Józef Tomasiak od córki z rodziną

+ Kazimierz Górecki w 13 rocz. śm. od żony z dziećmi.