Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14-21.04.2024

1. Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Modlitw o Powołania, składka na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać! za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na budowę domu parafialnego.

2. W tym tygodniu Msze św. będą o godz. 7.00 /w wyjątkiem piątku/ i 18.00. W poniedziałek nowenna do św. Judy Tadeusza; w środę po Mszy św. będzie nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. Pół godziny przed Mszą św. codziennie jest odmawiany różaniec.

3. W czwartek na Mszę św. wieczorną a potem na spotkanie zapraszamy uczniów klasy 7 wraz z rodzicami.

4. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. o znaczeniu chrześcijaństwa w procesie kształtowania Narodu Polskiego.

5. Zapowiedzi: do Sakramentu Małżeństwa zamierzają przystąpić następujące osoby:- Wojciech Piotr Górski, zam. w Warszawie i Monika Półtorak, zam. w Warszawie – I zapowiedź;

Intencje mszalne: 14 – 21.04.2024r.

+ Zofia Pawłowska od Beaty Wcisło

O zdrowie i bł. Boże dla Marii i Alfreda z okazji urodzin

1/ + Lucyna Oczkoś od Małgorzaty Maczugowskiej

2/ + Elżbieta Maczugowska od Rodziny Czubów