Życzenia na Boże Narodzenie

Drodzy Bracia i Siostry.

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą chwile pełne wiary, nadziei i miłości. To czas, kiedy wpatrujemy się w betlejemską gwiazdę zwiastującą nam narodziny Pana. W gronie najbliższych radujemy się tajemnicą Bożego Narodzenia. Boża Dziecina przybywając na świat w ubóstwie stajenki przypomina nam o tym, że Boga możemy spotkać w szarej codzienności, w drugim człowieku, zwłaszcza tym potrzebującym. Niech nasze codzienne życie, niosące często doświadczenie trudnych chwil, opromieni nadzieja, którą przynosi Dziecię Jezus, zrodzone z Maryi w Betlejem.

Na Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam Drodzy Parafianie, aby Boży Mesjasz, Jezus Chrystus obdarzył Was i Waszych najbliższych Pokojem i Radością oraz udzielił obfitych łask w nadchodzącym Nowym 2024 Roku.

Duszpasterze Parafii Powroźnik