Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Adwentu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.12.2023

1. IV Niedziela Adwentu, serdecznie dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę, na ogrzewanie. Bóg zapłać.

2. Serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym za liczny udział w Roratach, pełne wiary korzystanie z Sakramentu Pokuty przed świętami. Trwajmy jak najdłużej w łasce uświęcającej i w dobrych postanowieniach. Serdecznie dziękujemy panom, którzy przygotowali i przywieźli choinki do naszego kościoła. Dziękujemy też grupie młodzieżowej i wszystkim, którzy przygotowali kościół na święta. Bóg zapłać!

3. W przedsionku kościoła można nabywać opłatki na stół wigilijny, świece wigilijne, oraz pierniczki przygotowane przez młodzież.

4. Dziś nie będzie Mszy św. o 15.00. Pasterka w Wojkowej o 22.00, w Powroźniku o 24.00. Składka na tacę na Pasterce będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

5. We wtorek, 26 grudnia święto św. Szczepana – kolęda misyjna.

6. Jest do nabycia świąteczny podwójny numer Gościa Niedzielnego z płytą w cenie 15 zł.

7. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy 27 grudnia. Porządek Kolędy jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Na prośbę ludzi rozpoczęcie kolędy zostanie przesunięte z godziny 13.00 na 14.00.

Intencje mszalne:

Niedz. 8.00 1/ + Jan Sasak w rocz. śmierci.

9.30 (Wojkowa) – 1/ W int. córki Danuty z podziękowaniem za przeżyte 50 lat z prośba o zdrowie i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin.

11.00 1/ + Teresa Chlipała w I rocz. śm. od syna.

2/ + Józef Citak

Pasterki:

22.00 (Wojkowa) – W int. mieszkańców Wojkowej.

24.00 1/ + Wiesław Giza od córki Magdaleny z rodziną.

2/ ++ Maria i Józef Franczyk od syna Grzegorza z rodz.

Pn. – Boże Narodzenie

8.00 – 1/ + Piotr Szczygieł.

2/ + Bronisław Kurzeja od żony i dzieci z rodzinami.

9.30 (Wojkowa) – 1/ Z okazji 18 urodzin Wiktorii w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

11.00 1/ ++ Stefania i Mieczysław Mosur od syna Krzysztofa z rodz.

15.00 1/ ++ Józefa i Michał Górka w rocz. śmierci Józefy.

Wt. – Święto św. Szczepana

8.00 1/ ++ Szczepan i Genowefa Wojtas.

9.30 (Wojkowa) – 1/ + Jan Jamrozowicz.

11.00 1/ Dziekczynno-błagalna dla Juliana i Władysławy Cichoń w rocz. ślubu od córki Moniki z rodziną.

15.00 1/ W 65 rocz. ślubu z podziękowaniem za szczęśliwie przeżyte lata małżeństwa Anny i Mieczysława Kozłowskich z prośbą o dalszą opiekę.