Ogłoszenia Duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –1219.11.2023

1. Przeżywamy 32 niedzielą zwykłą. Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich. Ofiarą do puszek wspieramy organizację „Kościół w potrzebie”.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. pięciu męczenników Polskich: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna; w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę – bł. Karoliny. Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

3. W tygodniu wypominki listopadowe pół godziny przed wieczorną Mszą Św.. Nowe wypominki roczne będą od I niedzieli adwentu.

4. W przyszłą niedzielę 19 listopada przypada obchodzony w całym Kościele VII Światowy Dzień Ubogich. Będzie można złożyć ofiarę na potrzebujących nabywając „Chlebki Miłosierdzia”.

5. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy m. in. o Patronach Polski; wywiad z kard. Grzegorzem Rysiem.

Pn. 7.00 1/ O szybki powrót do zdrowia dla Józefa od brata z żoną.

1/ + Irena Bodziony w 7 rocz. śm. od rodzeństwa.

17.00 1/ + Stanisław Konopka od zony i córki z rodziną.

Wt. 7.00 1/ + Michał Chowaniec od żony.

17.00 1/ + Jerzy Żak w 9 rocz. śmierci.

Śr. 7.00- 1/+ Podziękowanie za dotychczasowe łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Franciszki, Jana, Andrzeja

i Moniki Farganus.

2/ ++ Magdalena i Jan Sasak od córki Barbary z rodziną.

17.00 1/ + Bogdan Siuta od Stefanii Siuta.

Cz. 7.00 – 1/ + Jadwiga Napieralska od Wincentego.

17.00 1/ + Jan Olszak w 1 rocz. śm. od żony z dziećmi.

Pt. 7.00 – 1/ + Michał Chowaniec w 7 dzień po pogrzebie od syna z rodziną.

17.00 1/ + Lucyna Oczkoś w 30 dniu po śmierci od córki z rodz.

So. 17.00 1/ + Marian i Maria Marczyk w rocz. śmierci Mariana.

2/ ++ Anna, Franciszka i Jan Padula.

Niedz. 8.00 1/ W int. Dzieci i młodzieży Rodzin Róży Rodziców pw bł. Karoliny Kózka z podziękowaniem za

otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze prowadzenie Matki Bożej, łaskę wiary, nadziei i miłości oraz światło Ducha Św. W życiu za wstawiennictwem bł. Karoliny.

2/ + Zofia Serafin od siostry.

9.30 (Wojkowa) 1/+ Zofia i Jan Jędrusik

2/ + Elżbieta Gutkiewicz Kureń od sąsiadów Pawła i Anny Jamrozowicz.

11.00 1/ ++ Stefania i Jan Homiak od syna Bronisława z rodziną.

2/ + Genowefa Lorek w 3 rocz. śmierci.

15.00 1/+ Józef i Anna Tomasiak od córki z rodziną.

2/ + Elżbieta Maczugowska od wnuka Daniela z rodziną.