OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 23-30.07.2023

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczone na prąd i remont ogrodzenia przy „starej” plebanii. Bóg zapłać!
2. Dziś, po Mszy św., będzie błogosławieństwo pojazdów, z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa – Patrona Kierowców.
3. W liturgii tego tygodnia będą wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Kingi; we wtorek św. Jakuba Starszego Apostoła i św. Krzysztofa; w środę św. Joachima i Anny; w sobotę św. Marty.
4. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w środę po Mszy św. nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu a po Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu Msze św. będą codziennie o godz. 18.00. We wtorek Msza św. będzie w cerkwi. Pół godziny przed Mszą św. odmawiamy różaniec.
5. W piątek zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo wszystkich należących do Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu, najpierw prywatnie, a później wspólnie, o godz. 17.30 odmówimy różaniec, zaś o godz. 18.00 będzie Msza św. Przy wyjściu z kościoła będzie można do puszek złożyć dobrowolne ofiary, przeznaczone na Msze św. za dusze czyśćcowe i na wsparcie Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. W czerwcu złożono na ten cel 565 zł.
6. W naszej Parafii trwają zapisy na 41 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską, pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
7. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę /30 lipca/ o godz. 17.00 na plebanii.
8. Wszystkich gości, przybyłych do naszej Parafii na letni wypoczynek, serdecznie witamy i zapraszamy do uczestnictwa w życiu religijnym naszej Parafii.
9. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

Intencje mszalne na obecny tydzień:
Pn. 18.00 1/ + Anna Tomasiak – od Róży MB Częstochowskiej

Wt. 18.00 1/ + Maria Gromala, w 13 rocz. śmierci – od córki Anny z rodziną

Śr. 18.00 1/ ++ Piotr i Anna Janus – z okazji imienin

Cz. 18.00 1/ W int. Maksymiliana, w 18 rocz. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej – od rodziców i rodzeństwa

Pt. 18.00 1/ + Anna Padula
Poza Parafią: ++ dusze w czyśćcu cierpiące

So. 13.30 Ślub: Marcin Kulig i Magdalena Pustułka
        18.00 1/ W int. Agnieszki i Mariusza, w 25 rocz. ślubu, z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej

Niedz. 8.00 1/ W int. Wiesława i Wiesławy Majerskich, w 50 rocz. ślubu, z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej
                        2/ + Katarzyna Majerska, w 10 rocz. śmierci – od córki Danuty z rodziną

                9.30 (Wojkowa) + Józef Lasyk, w 6 rocz. śmierci – od żony i dzieci

               11.00 1/ ++ Anna i Antoni Maczuga

               15.00 1/ + Józef Witowski – w 1 rocz. śmierci