OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 4-11.09.2022

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać!
2. Dziś o godz. 16.00 w sali przy kościele będzie spotkanie przed pielgrzymką do Medjugorie.
3. W liturgii tego tygodnia w czwartek przypada Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji /odpust w Złockiem/. Msze św. z obrzędem poświęcenia ziarna siewnego będą w Powroźniku o godz. 7.00 i 18.00, a w Wojkowej o godz. 16.30.
4. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w środę po Mszy św. będzie nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu Msze św. będą codziennie o godz. 7.00 i 18.00 /we wtorek Msze św. będą w cerkwi/.
5. W tym tygodniu wznawiamy spotkania grup parafialnych. Wszystkich ministrantów zapraszamy na spotkanie we wtorek, o godz. 17.00. Lektorów prosimy na spotkanie w środę, o godz. 17.00. Próba scholi DSM będzie w sobotę, o godz. 14.00.
6. W przyszłą niedzielę w Tyliczu będzie odpust ku czci Matki Bożej Tylickiej. W ramach odpustu, w najbliższy piątek będzie Dekanalny Dzień Młodzieży, na który zapraszamy młodzież z naszej parafii: wyjazd spod nowego kościoła o godz. 18.30. Natomiast w sobotę, o godz. 18.00, w Tyliczu będzie Msza św. dla chorych i starszych.
7. Członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy na Diecezjalny Dzień Skupienia, który odbędzie się w Bazylice Katedralnej w Tarnowie, w sobotę 24 września. Zapisy w zakrystii.
8. Zebranie wiejskie mieszkańców Powroźnika odbędzie się w przyszłą niedzielę /11 września/ o godz. 16.15, na sali gimnastycznej przy szkole podstawowej.
9. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy m. in. o nowym błogosławionym Janie Pawle I i o procesach sekularyzacji społeczeństwa w Polsce.

Pn. 7.00 1/ + Jan Hejmej – od pracowników Firmy Protect Muszyna
        18.00 1/ + Andrzej Kubsik – w 1 rocznicę śmierci

Wt. 7.00 1/ ++ Ks. Bogusław Zawiślak i Ks. Józef Cieśla – od Pawła Kąckiego
        18.00 1/ W int. Lilianny – o błog. Boże i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym – od dziadków