OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 7-14.08.2022

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać!
2. W liturgii tego tygodnia wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Dominika, we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę św. Wawrzyńca, w czwartek św. Klary.
3. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w środę po Mszy św. będzie nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu Msze św. będą codziennie o godz. 7.00 i 18.00. We wtorek Msze św. będą w cerkwi. Pół godziny przed Mszą św. popołudniową odmawiamy różaniec.
4. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy różaniec fatimski.
5. Spotkanie osób wybierających się na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę odbędzie się dziś, w kościele pw. M.B. Nieustającej Pomocy w Krynicy-Zdroju na Czarnym Potoku, o godz. 16.30.
6. Osoby, które zgłosiły się na pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji, proszone są o wykonanie drugiej części wpłaty, do dnia 14 sierpnia.
7. Lokalna Grupa Działania „Korona Sądecka” zachęca do włączenia się w tworzenie lokalnej strategii rozwoju na lata 2023 – 2027. Szczególny na stronie internetowej www.lgdkoronasadecka.pl.
8. Wszystkich gości, przybyłych do naszej Parafii na letni wypoczynek, serdecznie witamy i zapraszamy do uczestnictwa w życiu religijnym naszej Parafii.
9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Eryk Stanisław Nowak, zam. w Powroźniku i Anna Agata Kłapacz, zam. w Banicy – I zapowiedź
10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy m. in. o powstającym muzeum ks. Popiełuszki i o planach budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Pn. 7.00 1/ + Stefania Mosur – od brata Kazimierza z rodziną
       18.00 1/ + Wiesław Kaczyński, w 20 rocz. śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

Wt. 7.00 1/ + Karol Oleksy, w 10 rocz. śmierci – od rodziców i rodzeństwa
        18.00 1/ + Rolanda Foryś