OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 24-31.07.2022

1. Dziś, po Mszy św., będzie błogosławieństwo pojazdów, z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa – Patrona Kierowców.
2. W liturgii tego tygodnia będą wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Jakuba Starszego Apostoła, we wtorek św. Joachima i Anny; w piątek św. Marty.
3. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w środę po Mszy św. nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu a po Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu Msze św. będą codziennie o godz. 18.00. We wtorek Msza św. będzie w cerkwi. Pół godziny przed Mszą św. odmawiamy różaniec.
4. W piątek zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo wszystkich należących do Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu, najpierw prywatnie, a później wspólnie, o godz. 17.30 odmówimy różaniec, zaś o godz. 18.00 będzie Msza św. Przy wyjściu z kościoła będzie można do puszek złożyć dobrowolne ofiary, przeznaczone na Msze św. za dusze czyśćcowe i na wsparcie Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. W czerwcu złożono na ten cel 594 zł.
5. W naszej Parafii trwają zapisy na 40 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską, pod hasłem „Chrystus naszą Paschą”. Zapisy w tym miesiącu odbywają się w naszej parafii, a w sierpniu u przewodnika grupy. Koszt udziału – 150 zł od osoby; dzieci do klasy VIII – 70 zł.
6. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Krynicy-Zdroju informuje, że w dniu 25 lipca /poniedziałek/ w związku z modernizacją sieci wodociągowej w Powroźniku wystąpią braki w dostawie wody pitnej od godz. 9.30-13.00.
7. Wszystkich gości, przybyłych do naszej Parafii na letni wypoczynek, serdecznie witamy i zapraszamy do uczestnictwa w życiu religijnym naszej Parafii.
8. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy m. in. o pielgrzymce papieża Franciszka do Kanady i jak głosić Ewangelię młodym ludziom.

Pn. 18.00 1/ W int. Ks. Krzysztofa, w dniu imienin, z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej w posłudze kapłańskiej – od Margaretek

Wt. 18.00 1/ + Anna Padula

Śr. 18.00 1/ W int. Marii Bednarz, z okazji imienin, z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej

Cz. 18.00 1/ + Zofia Przybycień, z okazji urodzin – od córki Marty z mężem Markiem