OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 5-12.06.2022

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać!
2. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła; w czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; w sobotę wspomnienie liturgiczne św. Barnaby. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze św. będą w tym tygodniu codziennie rano o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 18.00.
3. Przez cały tydzień, po Mszach św. popołudniowych jest sprawowane nabożeństwo czerwcowe. W piątek, od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu.
4. Spotkanie Grupy Biblijnej będzie w środę, po Mszy św. popołudniowej.
5. Egzamin z wiedzy religijnej dla klasy VII, przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w przyszły wtorek, 14 czerwca, o godz. 17.00.
6. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Parafialny Festyn Rodzinny w dzisiejsze popołudnie. Rozpoczęcie godz. 14.30 koronką do Miłosierdzia Bożego. Następnie będzie występ naszej scholi parafialnej, konkursy dla dzieci prowadzone przez animatorów zabaw dla dzieci, występ naszego chóru parafialnego, koncert muzyki filmowej z udziałem wokalisty programu „Jaka to melodia” i finalistów innych znanych programów telewizyjnych, występ zespołu L’H Bet’arky ze Słowacji. Podczas festynu będzie prowadzona loteria fantowa z cennymi nagrodami głównymi. Dla dzieci będą dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne Waterball, malowanie twarzy i inne atrakcje. Dla wszystkich będą dania na zimno i na gorąco, kulinarne smakołyki, grill, lody. Przyjdźmy całymi rodzinami, aby wspólnie spędzić to niedzielne popołudnie w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. To jest nasze wspólne, parafialne świętowanie! Cały dochód przeznaczamy na cele charytatywne. Zapraszamy!
7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. co mówi Duch Święty do Kościoła i o pięknie życia poświęconego Bogu.

Pn. 7.00 + Zbigniew Jarzębak – od brata Andrzeja z rodziną
        18.00 1/ + Bronisław Kurzeja – od żony i dzieci

Wt. 7.00 1/ + Władysława Rymarczyk – od siostry Józefy z rodziną
        18.00 1/ ++ zmarli z rodziny Franczyków – od Grażyny i Karola Franczyk
                   2/ + Stefania Mosur – od wnuka Piotra

Śr. 7.00 1/ + Sebastian Oczkoś – od kolegów i koleżanek – Rocznik 2004
      16.30 /Wojkowa/ + Maria Jamrozowicz
      18.00 1/ ++ Maria i Stanisław Giza
                 2/ W int. Justyny, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej
Cz. 7.00 1/ + Jan Sasak – od córki Marii z rodziną
       18.00 1/ + Władysław Franczyk, w 3 rocz. śmierci – od żony
                  2/ + Stanisław Owsianka, w 16 rocz. śmierci – od mamy Krystyny i sióstr z rodzinami

Pt. 7.00 1/ + Zbigniew Jarzębak – od chrzestnej matki z mężem
       18.00 1/ + Antoni Smoczyński – w 30 rocz. śmierci
                  2/ + Władysława Rymarczyk – od wnuczki Pauliny z mężem

So. 7.00 1/ O powrót do zdrowia dla pewnej osoby
       15.00 Chrzest św.
       18.00 1/ ++ Janina Mąka, w 9 rocz. śmierci oraz + Henryk, w 5 rocz. śmierci – od rodzeństwa

Niedz. 8.00 1/ W int. Piotra, w 18 rocz. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu – od rodziców

9.30 (Wojkowa) W int. Marty i Leszka Sosnowski, w 20 rocz. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej – od mamy Krystyny z Andrzejem

11.00 1/ W int. Anny i Zbigniewa, w 35 rocz. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej
                         2/ W int. Anny i Zbigniewa, w 35 rocz. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej – od dzieci

15.00 1/ W int. Anety, w 30 rocz. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu – od męża i dzieci

Od 2 czerwca Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Przybycień /złożone z intencji pogrzebowych/ sprawuje ks. Andrzej Piendyk w Płocku.