OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 14-21.11.2021

1. W liturgii tego tygodnia wspomnienia liturgiczne: w środę św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: błogosławieństwa Bożego za wstawiennictwem świętych Patronów.
2. Msze św. będą tym tygodniu będą rano w poniedziałek, środę, piątek i sobotę oraz popołudniu. W środę wyjątkowo Msza św. będzie tylko rano, o godz. 7.00, nie będzie natomiast Mszy św. popołudniowej.
3. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w piątek od godz. 16.00 adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. Przez cały listopad pół godziny przed Mszą św. (o godz. 16.30) w modlitwie różańcowej i wypominkach powierzamy bliskich naszym sercom zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5. Powtórzenie wiadomości przed egzaminem do Sakr. Bierzmowania dla uczniów klasy VII odbędzie się w najbliższy piątek, 19 listopada, po Mszy św. o godz. 17.00.
6. W przyszłą niedzielę, będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek, na pomoc parafiom przy wschodniej granicy z Białorusią, które pomagają znajdującym się tam uchodźcom.
7. Zapraszamy młodzież do udziału w Okręgowym Spotkaniu Młodzieży w ramach Światowego Dnia Młodzieży, które odbędzie się w Szymbarku, w najbliższą sobotę, 20 listopada o godz. 19.00. Na ten wyjazd można się zgłaszać się do środy u ks. Mateusza.
8. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać o Światowym Dniu Ubogich i o wizerunku Matki Bożej Ostrobramskiej.

Pon. 7.00 1/ + Rozalia Wysopal – od córki Marzeny z mężem Tadeuszem
         17.00 1/ + Bernadetta Błoniarczyk – od Marty i Dariusza Bochniarz z rodziną
                   2/ + Katarzyna Kącka, w 7 dniu po śmierci – od rodziców i dziadków

Wt. 17.00 1/ + Stanisław Konopka – od rodziny Jarzębaków