OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 7-14.11.2021

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać!
2. W liturgii tego tygodnia wspomnienia liturgiczne: we wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w środę św. Leona Wielkiego, w czwartek św. Marcina Tours, w piątek św. Jozafata, w sobotę św. Pięciu Braci Męczenników. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: błogosławieństwa Bożego za wstawiennictwem świętych Patronów.
3. Msze św. będą tym tygodniu codziennie rano i popołudniu.
4. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w środę po Mszy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek od godz. 16.00 adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. W czwartek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. i modlitwę w intencji Ojczyzny o godz. 8.00 i 17.00. W Wojkowej Msza św. będzie o godz. 15.30.
6. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny za naszych bliskich zmarłych. Warto skorzystać z tego dobrodziejstwa Kościoła i pomagać duszom w czyśćcu cierpiącym.
7. Przez cały listopad pół godziny przed Mszą św. (o godz. 16.30) w modlitwie różańcowej i wypominkach powierzamy bliskich naszym sercom zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
8. Spotkanie formacyjne dla uczniów klasy VIII odbędzie się w najbliższą środę, 10 listopada, o godz. 16.00 w sali przy kościele.
9. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.00 będzie z udziałem dzieci. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na tę Mszę św.
10. Próba scholi DSM będzie w sobotę, o godz. 14.00.
11. Serdecznie dziękujemy za skorzystanie w ubiegłą niedzielę z oferty Caritasu i nabywanie ciast na stół świąteczny. Na cele charytatywne złożono przy tej okazji kwotę 3 737 zł. Bóg zapłać za hojne serce! Dziękujemy też wszystkim, którzy upiekli i przynieśli placki i ciastka.
12. Państwowa Straż Pożarna w Krynicy-Zdroju zaprasza na akcje poboru krwi dziś, w godzinach 8.00 – 13.00 w budynku Straży.
13. Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać o aktywności duszpasterskiej w parafiach i o kulturze narodowej.

Pon. 7.00 1/ W int. Iwony, o powrót do zdrowia za wstawiennictwem św. Rity
         17.00 1/ + Janina Gościńska – od Marii i Mariana Śliwińskich z rodziną

Wt. 7.00 1/ + Wiesława Guzek – od pracowników i pracowników emerytów SP w Powroźniku
       14.00 Pogrzeb śp. Katarzyny Kąckiej (różaniec o godz. 13.30)