OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 17-24.10.2021

1. Składamy serdeczne podziękowanie, za ofiary złożone dziś na tacę, na pomoc rodzinie p. Góra z Górnego Powroźnika, którzy ponieśli straty, w wyniku pożaru domu rodzinnego. Bóg zapłać!
2. W liturgii tego tygodnia wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Łukasza Ewangelisty – Patrona Służby Zdrowia; środę św. Jana Kantego; w piątek św. Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny – składka będzie przeznaczona na misje.
3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W Wojkowej o godz. 15.45 sprawowana jest Msza św. a po niej różaniec, W Powroźniku różaniec o godz. 17.30, a później Msza św.
4. Msze św. w tym tygodniu będą codziennie o godz. 17.30 po różańcu, oraz w czwartek, piątek i sobotę rano o godz. 7.00.
5. W piątek, 22 października, zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Rity – Patronki spraw trudnych, czy wręcz beznadziejnych, i za jej przyczyną będziemy modlić się o ich pomyślne rozwiązanie. O godz. 17.30 będzie różaniec, następnie Msza św. i nabożeństwo wraz z błogosławieństwem róż. Na to nabożeństwo można przynieść zapisane na kartkach prośby i podziękowania, a przy wejściu do kościoła będzie można zabrać na nabożeństwo różę, składając dobrowolną ofiarę.
6. Powtórzenie wiadomości do egzaminu przed bierzmowaniem dla uczniów klasy VII odbędzie się w środę, po Mszy św. wieczornej. Prosimy o obecność rodziców.
7. Za dwa tygodnie, w niedzielę 31 października będziemy obchodzić odpust ku czci św. Judy Tadeusza.
8. Od dziś, przy wyjściu z kościoła, będziemy mogli nabywać znicze na groby, które rozprowadza młodzież naszej parafii. Zakup tych zniczy będzie wsparciem dla działalności grupy młodzieżowej w naszej parafii.
9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i czas szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych. Pamięć tą wyrażamy w modlitwie, zamawianych Mszach św. oraz w wypominkach. Przez cały listopad w modlitwie różańcowej i wypominkach będziemy powierzać bliskich naszym sercom zmarłych pół godziny przed Mszą św. Wypominki roczne będą w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00, a w Wojkowej przed Mszą św. o godz. 9.30.
10. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek, o godz. 19.00; spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.30.
11. Z radością informujemy, że nasz chór parafialny zdobył III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Rzeszowie oraz wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Religijnej w Tarnowie. Gratulujemy!
12. Dziś w godz. 8.30 – 13.30 w Muzeum Regionalnym Państwa Muszyńskiego w Muszynie odbywa się akcja oddawania krwi. Zaproszone są osoby pełnoletnie z dowodem osobistym.
13. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. o św. Maksymilianie i jak przygraniczne parafie pomagają migrantom.

Pon. 15.45 /Wojkowa/ + Janusz Jamrozowicz
          17.30 1/ + Marian Giza, w 5 rocz. śmierci – od żony z rodziną

Wt. 15.45 /Wojkowa/ + Antoni Głąb – od sąsiada Józefa Jamrozowicz
        17.30 1/ + Józef Citak