OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 11-18.07.2021

1. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek wtorek wspomnienie liturgiczne św. Bonifacego z Kwerfurtu; we wtorek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w czwartek św. Bonawentury; w piątek NMP z Góry Karmel.
2. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w środę po Mszy św. nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu a po Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu Msze św. będą o godz. 18.00 z wyjątkiem soboty, gdzie Msza św. będzie rano, o godz. 7.00. Pół godziny przed Mszą św. odmawiamy różaniec.
3. We wtorek, 13 lipca, będzie dzień fatimski: Po Mszy św. o godz. 18.00 /w nowym kościele/ odmówimy różaniec fatimski.
4. W naszej Parafii trwają zapisy na 39 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Informacje i zapisy w sekretariacie grupy, nr telefonu: 693 587 459 oraz na spotkaniu przedpielgrzymkowym w sobotę, 7 sierpnia o godz. 15.30 w Barcicach.
5. Dziś w Muzeum Regionalnym Państwa Muszyńskiego odbywa się akcja oddawania krwi, w godzinach: 8.30 – 13.30. Zaproszone są zdrowe, pełnoletnie osoby, z dowodem osobistym.
6. Wszystkich gości, przybyłych do naszej Parafii na letni wypoczynek, serdecznie witamy i zapraszamy do uczestnictwa w życiu religijnym naszej Parafii.
7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. czy anioły dają znaki oraz czym jest reguła św. Benedykta.

Pn. 18.00 1/ + Antoni Galik – od siostry z rodziną

Wt. 18.00 + Stanisława Franczyk – od córki z rodziną

Śr. 16.30 /Wojkowa/ + Janusz Jamrozowicz – od Janiny i Ryszarda Kałuzińskich
       18.00 1/ + Katarzyna Majerska, w 8 rocz. śmierci – od córki Danuty z rodziną