OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 4-11.07.2021

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać! Przy wyjściu z kościoła będzie można do puszek złożyć ofiarę na pomoc poszkodowanym przez ostatnie nawałnice w okolicach Nowego Sącza.
2. W liturgii tego tygodnia: we wtorek wspomnienie liturgiczne bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
3. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza, w środę po Mszy św. nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu a po Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu Msze św. będą o godz. 18.00 z wyjątkiem soboty, gdzie Msza św. będzie rano, o godz. 7.00. Pół godziny przed Mszą św. odmawiamy różaniec.
4. W poniedziałek, od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu, w ramach diecezjalnej modlitwy adoracyjnej.
5. Przez okres wakacji Msze św. we wtorek, o godz. 18.00, będą odprawiane w cerkwi.
6. W naszej Parafii trwają zapisy na 39 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską, która będzie miała formę sztafety /każdego dnia pielgrzymują 3 grupy/. Nasza Grupa 23 będzie pielgrzymować 23 sierpnia. Informacje i zapisy w sekretariacie grupy, nr telefonu: 693 587 459 oraz na spotkaniu przedpielgrzymkowym w sobotę, 7 sierpnia o godz. 15.30 w Barcicach. Koszt uczestnictwa, wraz z dwukrotnym wyjazdem autokarowym, wynosi 170 zł osoby; dzieci do klasy VIII – 150 zł.
7. Przy naszej cerkwi rozpoczął się remont kamiennego ogrodzenia. Prosimy o zachowanie ostrożności w miejscu przeprowadzanych prac remontowych. Równocześnie przypominamy, że parking przy cerkwi jest przeznaczony wyłącznie dla osób odwiedzających świątynię oraz dla osób pracujących obecnie przy tym obiekcie.
8. W przyszłą niedzielę, 11 lipca, w Muzeum Regionalnym Państwa Muszyńskiego odbędzie się akcja oddawania krwi, w godzinach: 8.30 – 13.30. Zaproszone są zdrowe, pełnoletnie osoby, z dowodem osobistym.
9. Wszystkich gości, przybyłych do naszej Parafii na letni wypoczynek, serdecznie witamy i zapraszamy do uczestnictwa w życiu religijnym naszej Parafii.
10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. o Europie według Schumana oraz o skutkach nadużywania antybiotyków.

Pn. 18.00 1/ + Ewa Wydmańska – w 30 dniu po śmierci
                   2/ + Władysław Chlipała, z okazji imienin – od Wincentego