OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 11-18.04.2021

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać! W dzisiejsze Święto Miłosierdzia, przy wyjściu z kościoła, możemy złożyć ofiarę do puszek na potrzeby Caritas naszej Diecezji. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
2. W tym tygodniu Msze św. będą o godz. 18.00. W poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza; w środę po Mszy św. będzie nowenna do MBNP; w piątek od godz. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Pół godziny przed Mszą św. jest odmawiany różaniec.
3. Dzieci z klasy III zapraszam, wraz z rodzicami, na Mszę św. w środę, o godz. 18.00. Po Mszy św. będzie powtórzenie wiadomości, przed przyjęciem I Komunii św.
4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. tajemnicy Miłosierdzia Bożego i o osobie papieża Benedykta XVI. W tym numerze GN jest też artykuł „Za Ukrzyżowanym i Zmartwychwstałym”, o oratorium „Ślad Losu”, prezentowanym w naszym kościele w dniu 20 marca br.

Pn. 7.00 1/ + Maria Płachta, w 30 dniu po śmierci – od syna Stanisława z żoną
       18.00 1/ + Rolanda Foryś, w 2 rocz. śmierci – od siostry z rodziną

Wt. 18.00 1/ + Cecylia Puchała – od syna z rodziną
                    2/ ++ Józefa i Jan Bobowscy – w rocz. śmierci Józefy