OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 7-14.02.2021

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę, na budowę nowego domu parafialnego. Bóg zapłać!
2. W liturgii tego tygodnia: w środę wspomnienie liturgiczne św. Scholastyki; w czwartek wspomnienie liturgiczne NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
3. Msze św. w tym tygodniu będą o godz. 17.00, pół godziny wcześniej odmawiamy różaniec: w poniedziałek po Mszy św. będzie nowenna do św. Judy Tadeusza; w środę po Mszy św. nowenna do MBNP; w piątek od godz. 16.00 adoracja Najśw. Sakramentu, zaś po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne, które jest odprawiane jako wprowadzenie do Wielkiego Postu i wynagrodzenie za grzechy. Po wszystkich Mszach św. będzie wspólna adoracja Najśw. Sakramentu.
5. Do Sakramentu Małżeństwa zamierzają przystąpić następujące osoby:
– Adrian Jan Bednarz, zam. w Wojkowej i Izabela Magdalena Drąg, zam. w Bereście – II zapowiedź
6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. o nienaruszalnej wartości życia ludzkiego i o psychiatrii dziecięcej.

Pon. 7.00 1/ + Marek Nowak – w dniu urodzin
          17.00 1/ + January Smoczyński, w 1 rocz. śmierci – od brata z rodziną

Wt. 7.00 1/ + Janina Chorążyk – od wnuka Grzegorza
        17.00 1/ ++ Maria i Stanisław Śliwińscy – w 6 rocz. śmierci Stanisława