OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 26.12.2020

1. Dziś Msze św. są sprawowane tak, jak w każdą niedzielę. Przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć ofiarę kolędnikom misyjnym, która zostanie przekazana na pomoc w krajach misyjnych.
2. Serdecznie dziękuję dzieciom, młodzieży i dorosłym za liczny udział w rekolekcjach adwentowych, w Roratach, pełne wiary korzystanie z Sakramentu Pokuty przed świętami i liczny udział we Mszach św. Bożego Narodzenia. Trwajmy jak najdłużej w łasce uświęcającej i w dobrych postanowieniach. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali kościół na święta. Dziękuję: Kazimierzowi Czuba, Ryszardowi Krokowskiemu, Robertowi Jarzębak, Pawłowi Citak, Jakubowi Kąckiemu, Januszowi Myjak, Marianowi Giza, Dorocie Citak, Joannie Rydzanicz, Pawłowi Porębskiemu, Adzie Giza, Małgorzacie Sajdak, Zuzanie Czajka, Piotrowi Janas i Kacprowi Smela. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu cerkwi Pawłowi Kąckiemu, Lucynie i Markowi Ziębowicz. Bóg zapłać! Dziękuję też Ks. Mateuszowi za posługę kapłańską i wszelką pomoc.
3. Zgodnie z zarządzeniem Biskupa Tarnowskiego, nie będzie w tym roku tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, zwanej kolędą. Natomiast zapraszam wszystkich Parafian do udziału w specjalnych Mszach św. kolędowych, podczas których będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże w Nowym Roku dla rodzin naszej Parafii. Msze św. w intencji rodzin z Powroźnika będą w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę o godz. 18.00. Na te Msze św. zapraszamy rodziny według następującego porządku: w poniedziałek Powroźnik Dolny – Osiedle od granicy Parafii do Restauracji „U Kasi”; we wtorek Powroźnik Dolny wzdłuż drogi Krynica-Muszyna i domy wokół cerkwi; w środę Powroźnik Górny od plebanii do Stacji Paliw i w sobotę dalsza część Powroźnika Górnego do ujęcia wody oraz domy za rzeką i za mostem. W Wojkowej Msza św. w int. rodzin z Wojkowej będzie w czwartek, na Mszy św. na zakończenie roku o godz. 15.00.