OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 13-20.12.2020

1. Zachęcam wszystkich do udziału w rekolekcjach adwentowych, aby odnowić swoją wiarę i dobrze przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą od jutra do środy o godz. 8.00, 17.00 i 19.00; w Wojkowej o godz. 15.30. Dzień spowiedzi św. /z zachowaniem wymogów sanitarnych/ będzie we wtorek w godz. 8.40 – 11.30 /z półgodzinną przerwą o godz. 10.00/ oraz 16.00 – 19.00 / z półgodziną przerwą o godz. 17.00/. W Wojkowej spowiedź będzie o godz. 14.30.
2. W środę, na zakończenie rekolekcji, składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby rekolekcji oraz na bieżące funkcjonowanie Parafii.
3. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Jana od Krzyża; w środę rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus.
4. Spotkanie młodzieży z klasy VII odbędzie się w najbliższy czwartek, 17 grudnia. Młodzież wraz z rodzicami zapraszamy na Roraty o godz. 17.00, a następnie będzie powtórzenie wiadomości.
5. Nasz Parafialny Oddział Caritas przygotował specjalne świece–stroiki na stół wigilijny. Można je nabywać w przedsionku kościoła, składając ofiarę 20 zł na pomoc charytatywną najbardziej potrzebującym naszym Parafianom. Zachęcam do skorzystania z tej oferty naszego Oddziału Caritas: obecność takiego stroika będzie świadectwem wrażliwości naszych serc i wyrazem solidarności z najbardziej potrzebującymi.
6. Osoby, które jeszcze nie przekazały imiennych paczek dla domów dziecka, prosimy, aby uczynili to najpóźniej do wtorku.
7. W przedsionku kościoła można nabywać opłatki na stół wigilijny, z którego ofiary będą przeznaczone jako forma podziękowania Panu Organiście za jego posługę.
8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. o Matce Bożej z Guadalupe i o św. Łucji.

Pon. 8.00 1/ + Józef Gościński – od Marii i Józefa Chorążyk
          15.30 /Wojkowa/ + Antoni Głąb – od Zofii Jarzębak z rodziną
          17.00 1/ ++ Janina i Mikołaj Halczak – od córki Ireny
          19.00 1/ + Stefania Oleksy, w 20 rocz. śmierci – od córki Teresy z dziećmi