OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ORAZ INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 28.06-05.07.2020

1. Dziś w naszej Parafii obchodzimy Uroczystość I Komunii św. Przez najbliższe dni dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyć w tzw. Białym Tygodniu.
1. W liturgii tego tygodnia: jutro (29 czerwca) przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła: Msze św. w Powroźniku będą o godz. 7.00 i 18.00, w Wojkowej o godz. 16.30. Składka na tacę będzie przeznaczona do dyspozycji Ojca św., tzw. świętopietrze. W tym dniu jest odpust w Tyliczu. W czwartek wspomnienie liturgiczne NMP Tuchowskiej; w piątek święto św. Tomasza Apostoła.
2. Msze św. w tym tygodniu będą o godz. 18.00. Pół godziny przed Mszą św. odmawiamy różaniec. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. będzie nabożeństwo ku czci Chrystusa Przemienionego z modlitwami o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu oraz z modlitwami w intencji osób uzależnionych i współuzależnionych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich, wraz z Modlitewną Grupą Wsparcia. W I piątek Msze św. w Powroźniku będą o godz. 7.00 i 18.00 a Wojkowej o godz. 16.30. Składka będzie przeznaczona na misje. W I sobotę będziemy szczególnie polecać się wstawiennictwu Niepokalanego Serca Maryi.
4. Do chorych udamy się w piątek od godz. 8.30.
5. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę w kopertach będzie przeznaczona na budowę nowego domu parafialnego. W czerwcu na ten cel złożono 18 660 zł: Powroźnik – 16 100 zł, Wojkowa – 2 560 zł.
6. Dzieciom i młodzieży życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, przypominając równocześnie, aby pamiętali w czasie wakacji o praktykach religijnych i o zachowaniu godności chrześcijańskiej.
7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać m. in. o sanktuarium maryjnym w Sejnach.

Pon. 7.00 1/ + Paweł Ryba, z okazji imienin – od żony z rodziną

16.30 /Wojkowa/ + Antoni Głąb, w 30 dniu po śmierci – od syna Wojciecha z rodziną
           18.00 1/ + Piotr Szczygieł, z okazji imienin – od żony i dzieci
                      2/ ++ Piotr, Bogdan, Andrzej Oczkoś